pattern design new products

nowe tkaniny i tapety

Cześć! Spieszę napisać Wam o moich kolejnych nowych projektach :). Jeśli śledzicie poczynania justgrey, to prawdopodobnie czytaliście tutaj o tym, że na ku-ka.pl dostępne są moje autorskie projekty tkanin i tapet! Ostatnio dodałam dla Was nowości, więc koniecznie zaglądajcie.

Chodzą za mną takie delikatne pastele, prosta kreska, dziecięce printy, odrobinę retro, ale w takim współczesnym duchu…. Mam nadzieję, że wybierzecie sobie coś z nich.

Ja osobiście zamówiłam ostatnio sporą ilość tkanin swojego projektu i odpaliłam dawno przykrytą warstwą kurzu maszynę! Tym oto sposobem na początku powstał prezent dla mojego nowo narodzonego siostrzeńca! Jasieńko dostanie od ciotki kołderkę z motywem bajkowej ciuchci wypełnionej bandą zwierzaków :). Bezpośredni link to tkaniny/tapety znajdziecie tu.

Gdy już odpaliłam zapomnianą maszynę, chwilę po kocyku dla Jaśka, wystartowałam z kieckami dla moich córeczek. Postanowiłam, że spódniczki mojego autorskiego projektu uszyte z tkaniny z moim własnym motywem, będą piękną pamiątką i fajnym dodatkiem do prezentu na Dzień Dziecka. Wykorzystałam tkaninę z motywem wiosennego królika obsypanego kwiatami. Bardzo ją lubię, zastanawiam się, czy nie uszyć z niej zasłon. Motyw łączy wiele kolorów, ale w całości jest delikatny, pastelowy i myślę, że pięknie wyglądałby w pokoju dziecięcym. Link do tego projektu podaję Wam tutaj.

Prawdopodobnie wspominałam Wam, że jeśli chodzi o szycie, to jest całkowitym samoukiem. Spódniczkom w związku z tym wiele brakuje do doskonałości, ale dziewczynkom wydaje się to nie przeszkadzać, gdyż nie czekały na Dzień Dziecka, tylko chcą je nosić non stop. 🙂 To jest największa nagroda! Marzy mi się, żeby kiedyś ktoś, kto się lepiej zna na profesjonalnym szyciu, nadał tkaninom z moimi ilustracjami nowe życie!

Mój Antosiek poprosił mnie, abym uszyła mu podusię z tkaniny z pociągiem, od razu chciał na niej spać, ale w nocy poszła mu krew z nosa i nie zdążyłam jej sfotografować :-|… może jeszcze Wam ją pokaże na moim koncie na Instagramie.

Cieszę się, że znalazłam chwilę, żeby do Was napisać. Działam nad wieloma projektami jednocześnie, ale ponieważ kilka z nich udało mi się już zrealizować, w następnym poście Wam o nich opowiem. 🙂  Do zobaczenia!

Dodaj komentarz