spring decorations

spring mood

Jestem zdecydowanie ciepłolubna. Zawsze niecierpliwie wyczekuję pierwszych oznak wiosny, ale w tym roku to moje oczekiwanie przybrało wyjątkowo hardcorową wersję! Po 5 latach spędzonych w Szwajcarii przyzwyczaiłam się do prawdziwej zimy tylko na górskich szczytach, do dłuższych dni i zdecydowanie przyjaźniejszej temperatury. W marcu zdarzało mi się biegać już w balerinach z bosymi stopami…

Rozmarzyłam się, bezustannie wracam myślami to tych chwil. Teraz jednak muszę z powrotem przyzwyczaić swój organizm do huśtawki: mróz, wiosenne słońce, śnieg, zapach wiosny, i tak w kółko. Denerwuje mnie taka “droczerska” pogoda, dlatego wybiegam myślami i aktywnością ku wiośnie, również w moich twórczych działaniach.

Pokażę Wam dziś kilka moich stricte wiosennych ilustracji. Na sam początek zobaczcie moją wiosenną dziewczynę w kwiatach. Pierwsze skojarzenie z wiosną jakie pojawia się w moich myślach to zieleń, dużo świeżej, delikatnej roślinności. Pąki kwiatów, śpiew ptaków i ten zapach! Żadna inna pora roku nie pachnie tak wyjątkowo, gdy po mroźnych dniach można odetchnąć pełną piersią.

spring girl illustration

spring green girl

spring girl illustrationW poście urodzinowym pisałam Wam o tym, jak wyjątkowo wdzięcznym motywem są kwiaty (link poniżej).

easy birthday decorations

Pokazywałam Wam dekoracje z kwiatowymi wianuszkami. Oczywiście najwspanialszą dekoracją są wieńce uplecione ze świeżych kwiatów, lecz jeśli macie ochotę na bardziej trwałą wersję, to zachęcam Was do powieszenia w swoich domach ilustracji.

Możecie zakupić u mnie taką gotową ilustrację lub zamówić wieniec z jakich tylko kwiatów zapragniecie. Z inicjałami, imieniem lub ulubioną sentencją. Wszystkie informacje znajdziecie w menu, w zakładce “jak kupić”.

Na koniec pokażę Wam moje ostatnie zmówienie. Niestety nie zdążyłam sfotografować go przy świetle dziennym. Takie wiosenne ilustracje i wiele innych tworzę specjalnie dla Was, według konkretnych potrzeb. Dostosowuję tematykę, kolorystykę i format tak, aby pasowały idealnie w miejsce przeznaczenia. Będę Wam ogromnie wdzięczna za przesyłanie mi zdjęć, gdy moje prace już znajdą w Waszych domach swoje miejsce. To dla mnie jest zawsze wyjątkowa pamiątka.spring rabbit

Ożywić przestrzenie swoich domów na wiosnę można również dzięki tkaninom i tapetom! Te według mojego projektu znajdziecie już u ku-ka. Pisałam Wam o nich jakiś czas temu, ale staram się na bieżąco tworzyć nowe projekty, więc mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Tkaniny i tapety

 

Dodaj komentarz