CENNIK

 

Hej! Prawdopodobnie jesteś tutaj, gdyż interesuje Cię zakup moich produktów, lub usług. Zanim przybliżę Ci ceny poszczególnych projektów pragnę Cię troszkę wprowadzić w ich świat.

Wszystko co znajdziesz w justgrey jest tworzone tylko i wyłącznie przeze mnie. Ilustracje, naklejki i kartki to druki oparte na moich autorskich ilustracjach, a następnie obrobione komputerowo również przeze mnie i drukowane w drukarni na grubym, matowym papierze.

Ilustracje, które tworzę na zamówienie i oryginały są malowane i rysowane przeze mnie ręcznie, w technice akwareli, szkicu i grafiki na wysokiej jakości papierze akwarelowym. Każdą taką pracę traktuję bardzo indywidualnie, zanim powstaje ostateczna wersja, komponuję, szkicuję i szukam inspiracji, aby każda nowa ilustracja była niepowtarzalna i skrojona specjalnie dla osoby zamawiającej.

ILUSTRACJE

*NA ZAMÓWIENIE

Większość tworzonych przeze mnie ilustracji powstaje na indywidualne zamówienie. Dostosowuję tematykę, formę i kolorystykę do potrzeb i oczekiwań klienta. Czas oczekiwania na taki projekt zależy od poziomu trudności i wielkości, ale zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 14 dni roboczych.

Koszt zamawianej ilustracji zależy od formatu, poniżej cena orientacyjna zamówienia w technice akwareli:

– format A4 – 200-300 zł

– format A3 – 300-500 zł

– format B2 – 500-700 zł

Do każdego zamówienia należy doliczyć koszt przesyłki lub umówić się ze mną na odbiór osobisty.

*DRUK

Dużą część moich prac można zakupić w formie wydruku w wysokiej jakości. Ilustracje w druku mają różne formaty w zależności od tematyki.

– format A4 – 60 zł

– format A3 – 80 zł

– format B2 – 100 zł

Do każdego zamówienia należy doliczyć koszt przesyłki lub umówić się ze mną na odbiór osobisty.

KARTKI/ZAPROSZENIA

  • NA ZAMÓWIENIE– chętnie wykonam dla Ciebie prywatnie, lub Twojej firmy autorski projekt kartek lub zaproszeń

*RĘCZNIE MALOWANE – 20-25zł

*RĘCZNIE MALOWANE DO DRUKU-10-15zł

  • DRUK – zapraszam do zamawiania projektów, które już powstały i są prezentowane na stronie

*1 sztuka- 8zł

*zestaw 6 szt.- 36 zł

*zestaw 12 szt. – 60 zł

Do każdego zamówienia należy doliczyć koszt przesyłki lub umówić się ze mną na odbiór osobisty.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Wielu klientów zainteresowanych moją kreską zgłasza się z prośbą o różne  projekty dotyczące identyfikacji wizualnej firmy, produktów reklamowych, projektów ilustracji przeznaczonej do nadruku na różne powierzchnie i wiele innych. Każdy taki projekt jest niesłychanie interesujący i każdy wymaga innego nakładu pracy, dlatego wyceniany jest bardzo indywidualnie.

Jeśli podoba Ci się moja ilustracja i potrzebujesz projekt logo, wizytówki, plakatu, elementu do nadruku na tkaninie, pudełkach, czy jeszcze innej formy wykorzystania mojej ilustracji to pisz śmiało w formularzu poniżej.

TKANINY/TAPETY

Współpracuję z firmą zajmującą się drukiem autorskich projektów na tapety oraz tkaniny. Projekt takiego wzory wyceniany jest indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu i do współpracy,