O mnie

Miło mi, że jesteś tu gościem!

To ja, Marta Gwiazda. Z zawodu jestem architektem wnętrz, a prywatnie Mamą trójki wspaniałych dzieciaków i zakochaną w świecie osobą, która szuka piękna i stara się je łapać na dłużej w formie sztuki.

Kiedy zostałam Mamą stworzyłam blog, na którym zaczęłam dzielić się ze światem swoimi inspiracjami DIY. Po kilku latach za granicą wróciłam do Polski z marzeniem, aby w jednym miejscu, właśnie na Justgrey, połączyć wszystkie moje pasje. Z początku kontynuowałam projekty wnętrz, mebli i elementów wyposażenia, lecz ostatecznie skupiłam się na temacie ilustracji.

Maluję ilustrację na zamówienie, ale stworzyłam również serię drukowanych plakatów, kartek i naklejek. Wszystko co tworzę oparte jest na mojej autorskiej ilustracji w formie akwareli lub grafiki. Można u mnie zamówić oryginały, bądź kupić wersję wydrukowaną, która powstaje poprzez  obróbkę komputerową moich ilustracji.

Wiele osób zainteresowanych moją kreską i potrzebujących unikatowych projektów, zgłasza się z prośbą o różne działania dotyczące identyfikacji wizualnej firmy, produktów reklamowych, projektów ilustracji przeznaczonej do nadruku na różne powierzchnie i wiele innych. Każdy taki projekt jest niesłychanie interesujący i zawsze z wielką radością podejmuję się tworzenia ilustracji, które będą miały nowe zastosowania.

Konstruuję sklep internetowy, w którym będzie można zakupić wszystkie moje produkty, jak również specjalne serie oryginalnych projektów. Marzę o otwarciu swojego własnego, stacjonarnego butiku, w którym będzie się można ze mną spotkać, przedyskutować każdy projekt, zobaczyć na żywo moje prace i inspirować się nawzajem. Póki co to marzenie, może kiedyś spotkamy się w tym miejscu, a póki co już nie w strefie marzeń, lecz realnym życiu, możecie mnie poznać i zobaczyć co tworzę na przeróżnych targach designu i ilustracji, śledźcie moje media społecznościowe, aby nic nie przegapić.

Do zobaczenia!