PORTFOLIO

Cześć! Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pracami. Wszystkie, które masz możliwość zobaczyć poniżej, dostępne są w mojej ofercie w formie druków wysokiej jakości na papierze kredowym 200g.

Seria ilustracji retro love.

Przedmioty retro, które wszyscy doskonale znamy przedstawiłam w formie ilustracji w delikatnych pastelach z miłosnym wydźwiękiem. Format A3.

Seria ilustracji folk girl.

Portrety trzech dziewczyn w wydaniu folkowym. Wzorzyste tło i bohaterki z charakterem tworzą wyjątkowo dekoracyjne ilustracje. Format A3.

Szkice taneczne.

Tworzę całą serię szkiców, w których staram się uchwycić ulotność tańca. Zatrzymać w kilku liniach i plamach niepowtarzalność tego co dzieje się z człowiekiem w połączeniu z muzyką. Ilustracje są formacie A4 i w formie kartek C6

Seria flower quotes.

Zestaw trzech rozkwieconych ilustracji w formacie A3, które mają za zadanie motywować i dodawać otuchy poprzez wkomponowane w motyw roślinny cytaty. Format A3.

Seria kisses.

To seria stworzona specjalnie na Walentynki. Stała się jednym z ulubionych motywów do pokoi dziecięcych.

Jest dostępna zarówno w formie plakatów A3 jaki i kartek pocztowych .

Plakaty z serii kids.

Seria plakatów dziecięcych posiada bardzo wiele motywów i dwa różne formaty A3 i A4, ilustracje świetnie komponują się razem i stanowią wyjątkową dekorację pokoi dziecięcych.

Mam moc.

To plakaty dla superbohatera i superbohaterki w formacie A4.

Just want to explore.

Let’s play.

Flower rabbit.

Seria mobil.

Let’s go somewhere.

Choose one for today.

Shopping is my superpower.

Seria birthday.