autorskie projekty plakatów

projekty plakatów na zmówienie

Cudnie jest znów pisać do Was :). Na wstępie pragnę podziękować za to, że odwiedzacie mnie na mojej nowej stronie! Dziękuję również za to, że jesteście aktywni w mediach społecznościowych i entuzjastycznie reagujecie na moje posty. Muszę przyznać, że zdecydowanie bliższy jest mi Instagram, ale staram się ogarniać również Facebook. Podziękowania należą się głównie rodzinie, przyjaciołom i znajomym, gdyż to oni są moją pierwszą i najwierniejszą publicznością :). Liczę jednak na to, że będzie Was coraz więcej, że będziecie zainteresowani moimi działaniami i zostawicie mi znak w postaci komentarzy, udostępnień i like’ów!

Postanowiłam dziś napisać Wam troszkę o kilku moich najnowszych projektach. Wielu z Was zna mnie z czasów poprzedniego bloga starsinspirations w temacie głównie projektów dotyczących DIY, część kojarzy mnie z projektami architektury wnętrz, jeśli zaglądacie tutaj na justgrey.pl, to prawdopodobnie poznaliście już moje projekty plakatów, tkanin i tapet. Ostatnio rzeczywiście wiele moich działań dotyczy właśnie tego rodzaju twórczości. Chcę Wam pokazać dziś kilka projektów, które poszły ostatnio w świat, a o których nie wspominałam jeszcze na blogu. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Zacznę może od współpracy z cudowną osobą jaką jest Ola Kłosińska. Jeśli jesteście rodzicami poszukującymi dla swoich dzieci niebanalnych zajęć, aktywujących Wasze dzieci na wielu różnych płaszczyznach, pobudzających procesy myślowe, uruchamiających naturalną ekspresję oraz pozwalających wsłuchać się w siebie poprzez twórcze działania i obcowanie ze sztuką, to koniecznie zaglądajcie na arteloty.pl.

Miałam wielką przyjemność towarzyszyć Oli w kilku warsztatach, jak również stworzyć plakaty reklamujące te wydarzenia. Postanowiłam napisać Wam o nich, gdyż wielu z Was nie wie, że moje grafiki i ilustracje łączę z grafiką komputerową. Poniżej kilka realizacji.

Koniecznie obserwujcie Olę, gdyż niewiele jest spotkań dla dzieci organizowanych z tak wielkim zapałem, oryginalnym pomysłem i z tak szeroką gamą różnych artystycznych działań.

Jeżeli chodzi o inne moje projekty, to na początku roku nawiązałam współpracę z Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu i miałam przyjemność zaprojektować dla nich szereg form graficznych zapowiadających warsztaty zimowe dla dzieci. Pokażę Wam główny plakat, gdyż łączy on większość projektowanych elementów.

poster projects

Pozostając w opolskim, nie mogę nie wspomnieć Wam o niesłychanie inspirującej współpracy dotyczącej projektu grafik dla laureatów konkursu Opolskie dla Rodziny. Możliwość zapoznania się z urokami województwa i uchwycenie ich w formie grafiki było niesamowitym doświadczeniem.

Ogromną zaś nagrodą za pracę włożoną w projekt była możliwość oglądania zdjęć z uroczystości wręczania nagród. Zdjęcia z Gali Konkursu Opolskie Dla Rodziny zobaczycie tutaj, możecie zobaczyć moje projekty, ale również zapoznać się z ideą konkursu Opolskie Dla Rodziny oraz samymi Laureatami. Pokażę Wam poniżej kilka zdjęć.

Kolejny mój projekt był rodzajem eksperymentu – próbowałam połączyć w formę plakatu własne ilustracje ze zdjęciem. W ten sposób stworzyłam kilka projektów przenoszących dzieci w świat marzeń. Myślę, że taka ilustracja może stać się pięknym prezentem i dekoracją, pozwoli dzieciom zobaczyć się w wymarzonej przestrzeni, mogą w wyjątkowy sposób zobaczyć siebie w roli pirata, syreny, marynarza, księżniczki, konduktora, cyrkowca, lekarki…. Czy Wy wiecie co marzy się Waszym dzieciom?!

Kochani, mam nadzieję, że udało mi się przybliżyć Wam wachlarz projektów, którymi się obecnie zajmuję. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi autorskimi projektami aranżowanymi w oparciu o moje akwarele i ilustracje, to piszcie koniecznie. Poniżej znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu możecie bardzo szybko do mnie napisać.

Ogromną radość sprawia mi tworzenie projektów skrojonych zgodnie z Waszymi indywidualnymi potrzebami. Wsłuchiwanie się w gust, otoczenie, okazję, poznawanie każdej osoby, jej pomysłów i marzeń, a potem rozmalowywanie ich w formie ilustracji,plakatów, zaproszeń, dekoracji, czy tkanin i tapet (tu i tu).

Jeśli tylko chodzi Wam po głowie projekt, który mogłabym dla Was zorganizować, bez względu na to, czy jesteście osobą prywatną, czy przedsiębiorstwem lub organizacją, to piszcie, a ja postaram się stworzyć dla Was coś wyjątkowego!

 

 

 

 

Dodaj komentarz