textures patterns materiały tapety wzory

Tkaniny i tapety

Ci z Was, którzy są ze mną od jakiegoś czasu prawdopodobnie wiedzą, że próbuję rozkręcać swój pierwszy biznes. Mam głowę pełną pomysłów i największym problemem jest zdecydować się jaką drogę wybrać i jakich dokonać wyborów. Taką nową biznesową decyzję podjęłam kilka dni temu i pragnę Wam o niej napisać.

Od zawsze moje zawodowe działania dotyczyły wnętrz. Jako architekt zajmowałam się projektowaniem, gdy musiałam zawiesić moją aktywność zawodową wyjeżdżając za granicę, założyłam blog, który obracał się w tematyce DIY. Opisywałam różne twórcze działania podejmowane z moimi dzieciakami. Część z tych aktywności dotyczyła również wnętrz. Gdy wróciłam do kraju, zapragnęłam te moje wnętrzarskie projekty połączyć z doświadczeniami związanymi z tworzeniem bloga. Stworzyłam firmę, która ma się zajmować przestrzenią wnętrz w różnych jej aspektach. A jest ich cały wachlarz.

Oprócz projektów wnętrz i mebli, którymi zajmowałam się do tej pory, zaczęłam również malować ilustracje i grafiki, które od jakiegoś czasu możecie znaleźć na mojej stronie. Bardzo lubię bawić się przestrzenią, łączyć różne techniki i wplatać do wnętrz niepowtarzalne elementy. Postanowiłam pójść dalej i nawiązałam współpracę z cudowną marką ku-ka.pl. Dzięki niej moje prace mogą w zupełnie nowy sposób ubogacić wnętrza, gdyż teraz tutaj macie możliwość zamówić tkaniny, tapety, a nawet papier pakowny, który zaprojektowałam samodzielnie wykorzystując swoje ręcznie malowane ilustracje. Możliwość tworzenia autorskich projektów bardzo wielu elementów wyposażenia, również tych niewielkich, ale jakże ważnych i wpływających na charakter całego wnętrza, uważam za fantastyczne wyzwanie.

justgrey na kuka

Kiedy dotarła do mnie przesyłka, to czułam się jak nigdy wcześniej. Nie miałam pojęcia czego się spodziewać. Nie miałam pojęcia, że moje wzory będą się tak świetnie prezentować na tkaninie. Zamówiłam specjalnie próbki w przeróżnych tkaninach, żeby mieć porównanie i zobaczyć jak konkretny wzór prezentuje się na delikatnej, zwiewnej satynie, a jak na grubszej panamie czy chino. Zobaczcie sami poniżej.

tkanina autorski wzor

rycerze zamki smoki i akcesoria

ludzie parasole deszcz tkanina

patterns ballet print

dziewczynka i deszcz tkanina

Już dziś serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z moimi projektami tutaj. Czekają już na Was wiosenne wzory, więc zaglądajcie koniecznie!

Będę regularnie dodawać nowe, więc jeżeli chcecie być na bieżąco to koniecznie zaglądajcie na moją stronę, regularnie piszę też o moich najnowszych projektach na instagramiefacebooku , oraz na pintereście.

Serdecznie Was pozdrawiam i dziękuję, że ze mną jesteście. Ogromnie zachęcam do zostawiania komentarzy i pisania wiadomości, będzie mi bardzo miło dostać od Was jakiś sygnał.

Dodaj komentarz