Christmas cards

Święta już niedługo, ale jeszcze jest szansa, żebyście wysłali lub wręczyli najbliższym świąteczne życzenia! Macie taki zwyczaj? Ciekawa jestem, czy robicie kartki własnoręcznie, czy kupujecie gotowe. Takie ręcznie malowane przeze mnie pokazywałam Wam dawno temu, na moim poprzednim blogu, możecie się zainspirować tutaj.

Być może macie ochotę obdarować takimi kartami swoich bliskich, współpracowników, czy sąsiadów. Uważam, że jest to piękny zwyczaj – zarówno wysyłanie, jak i wręczanie świątecznych kart, ważnym dla nas ludziom. Zachęcam Was do pielęgnowania w ten sposób relacji, czerpania z tego wyjątkowego czasu w roku, kiedy mamy niepowtarzalną okazję zbliżyć się z ludźmi w świątecznej atmosferze.

W tym roku przygotowałam dla Was całkowicie inny projekt. Stworzyłam serię 6 kart z motywem namalowanych przeze mnie świątecznych królików, być może kojarzycie je z poprzedniego posta, gdzie były bohaterami plakatów. Nadałam im takiego trochę stylu vintage , dobierając do każdej ilustracji odpowiedni kolor tła, aby kolejne karty tworzyły piękną całość.

Kartki są składane, drukowane na grubym, matowym, kredowym papierze o gramaturze 300g. Dodatkowo kartki pokryte są matową folią, dzięki czemu są wyjątkowo miłe w dotyku. Zapraszam Was do oglądania i zamawiania.

Przedstawiam Wam mój świąteczny “Christmas rabbit set”.

    

Osobiście uwielbiam nadawać kartkom więcej funkcji. Z takiej proponowanej przeze mnie serii powstanie na przykład bardzo dekoracyjna girlanda, wystarczy kartki przewiesić przez sznurek. Takie kartki świetnie sprawdzą się również jako bilecik do prezentu. Sama często wkładam je również w ramki i są wtedy świąteczną dekoracją jako takie mini plakaty. Jest wiele rożnych opcji, jak zwykle jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. 🙂

Dodaj komentarz