Start!

Witajcie na JustGrey!

Jest mi niezmiernie miło Was tutaj gościć!

Od dzisiaj to tutaj będę dla Was pisać i dostarczać Wam nowe inspiracje! To dla mnie wyjątkowy dzień, bo bardzo długo na niego czekałam! Pragnę podziękować wszystkim z Was, którzy byli ze mną na moim poprzednim blogu starsinspirations, którzy mi kibicowali i czekali cierpliwie na mój powrót. Jestem już, nareszcie. Po bardzo długiej przerwie, wielu zmianach i niespodziewanych zwrotach akcji mogę wrócić do Was w nowym miejscu. Od dziś będę dla Was właśnie tutaj, na justgrey.pl. Nie przenoszę tutaj poprzedniego bloga, ale pozostawiam go, abyście mogli zawsze wrócić do starych postów. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu bowiem, one wciąż są odwiedzane. Przyszedł jednak czas na zmiany i na rozwój, stąd właśnie moje nowe miejsce w sieci!

Pomysł założenia JustGrey rodził się w mojej głowie dosyć długo. Marzyłam o tym, aby zbliżyć się do Was z tym wszystkim co tworzę i co sprawia mi największą radość. Do tej pory starałam się inspirować Was do twórczych działań, otaczania się pięknymi przedmiotami i do wykonywania ich samodzielnie. Teraz, oprócz chęci inspirowania Was nadal do tworzenia, pragnę umożliwić Wam sięgnięcie po moje własne prace i projekty.

Nadal pozostaje w mojej ulubionej przestrzeni, czyli we wnętrzach! Będę dla Was w różnych aspektach tej przestrzeni, zaczynając od mojej zawodowej dziedziny, czyli architektury wnętrz. Na JustGrey będziecie mogli skorzystać z usługi projektowej, od rysunków koncepcyjnych, poprzez instalacje, zabudowy, indywidualne projekty mebli, aż po dobór dodatków. Nie zostanę jednak wyłącznie w przestrzeni projektowej, zamierzam zaoferować Wam również elementy wyposażenia do zakupienia na mojej stronie. Zainspirowana popularnością mojego poprzedniego bloga i Waszym zainteresowaniem ręcznie wykonanymi przedmiotami, postaram się stopniowo dostarczać Wam nowych produktów. Będziecie mieli możliwość złożenia indywidualnych zamówień w zakresie ręcznie malowanych plakatów, murali, spersonalizowanych dekoracji, kart i zaproszeń, jak również projektów mebli. Oprócz tego powstaje sklep, w którym zakupić będzie można moje gotowe projekty. Długo biłam się z myślami, czy bardziej wrócić do mojej zawodowej ścieżki, czy bardziej w kierunku jaki obrałam podczas pisania bloga. Odkryłam jednak, że obydwie pasje, zarówno projektowanie wnętrz, jak i tworzenie rękodzieła, mogę połączyć w jednym miejscu. Nie muszę przecież ograniczać się do jednej, nie muszę z żadnej rezygnować. To, co robię w życiu od jakiegoś czasu łączy się i zaplata w przestrzeni wnętrz. Pozostaję więc na różnych płaszczyznach tej przestrzeni i wracam do wnętrz w każdej uprawianej przeze mnie dziedzinie. Mam wielką nadzieję, że zaufacie mi i z moją pomocą zaprojektujecie przestrzeń swoich marzeń lub odkryjecie i stworzycie otaczające Was wnętrza na nowo!

Proszę Was tylko o cierpliwość, gdyż wszystko robię całkowicie sama. Zakładanie działalności, budowanie strony, tworzenie sklepu internetowego i przygotowywanie dla Was całego materiału z moją wesołą gromadką wydłuża cały proces. Robię co w mojej mocy, aby jak najszybciej móc zasypać Was dużą dawką inspiracji! Już teraz możecie sięgnąć po moje plakaty, odsyłam Was do zakładki projekty!

Serdecznie Was zapraszam!

Dodaj komentarz