dekoracje

Jeżeli pragniesz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami tworzonymi specjalnie dla Ciebie, doceniasz detale, elementy tworzone z sercem i lubisz bawić się przestrzenią, to jesteś w dobrym miejscu!

Jako architekt wnętrz nieustannie poszukuję niepowtarzalnych dekoracji, które tchną życie w projektowane wnętrza. Niestety bardzo wiele wzorów i form powtarza się, co sprawia, że nasze najważniejsze miejsce na ziemi, którym jest nasz dom, zaczyna wyglądać jak ten u sąsiada i na okładce gazety.

To może się zmienić, gdyż od jakiegoś czasu zaczęłam projektować elementy wyposażenia wnętrz sama. Część wykonuje własnoręcznie w postaci ilustracji i grafik, które można zamówić w zakładce grafika. Meble projektuję we współpracy z zaufanym stolarzem, który z niesłychaną dokładnością i zaangażowaniem wykonuje każdy mój projekt.

Zamarzyłam również o tym, aby w projektowanych przestrzeniach wkomponować autorskie projekty tkanin i tapet. Moje marzenie właśnie się spełniło. Oto we współpracy z marką ku-ka powstają tkaniny i tapety według mojego projektu. Znajdują się na nich motywy namalowane przeze mnie w formie akwareli lub monochromatycznej grafiki. Zapraszam Was serdecznie do panelu projektanta, gdzie znajdziecie moje propozycje. Możecie skorzystać z gotowych wzorów lub zamówić u mnie indywidualny projekt motywu, który następnie zostanie nadrukowany na tapetę lub tkaninę.

Zapraszam do współpracy!