jesienne targi

Na wydarzeniu WZORY Targi Designu miałam się z Wami spotkać w marcu. Zostały odwołane i czekaliśmy na wyznaczenie nowego terminu. To, co się wydarzyło potem, zaskoczyło nas wszystkich. Pozostawało nam tylko czekanie, aż wszystko wróci do normy. Czasy w jakich teraz żyjemy może ciężko nazwać normą, ale dobra wiadomość jest taka, że jeżeli nic niespodziewanego nie wydarzy się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, to będę mogła się z Wami spotkać. Szykujcie się więc na jesienne targi!

Moje poprzednie doświadczenia z Targami Rzeczy Ładnych i imprezą Niech Żyje Papier, były niesamowite, dlatego z wielką niecierpliwością czekałam na możliwość wzięcia udziału w kolejnych targach. Jeśli macie chęć poczytać o moich pierwszych targach, to koniecznie zaglądajcie tu: http://justgrey.pl/2019/09/moje-pierwsze-targi.html.

Zbliżające się wydarzenie – WZORY Targi Designu – odbędą się w doskonałej lokalizacji, bo w samym centrum Warszawy, w Domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25, w weekend 17 i 18 października. Serdecznie Was zapraszam na to wydarzenie, a w szczególności na 1. piętro, na stoisko nr 48, bo tam będziecie mogli spotkać mnie i zobaczyć na żywo wszystkie moje projekty. Nie są to typowe targi ilustracji, znajdziecie na nich mnóstwo pięknych przedmiotów, możecie więcej poczytać tu: http://wzorytargi.pl/wzory-na-jesien-pazdziernik-2020/

Na targi zabiorę ze sobą znane już Wam może z poprzednich wydarzeń, postów i moich mediów społecznościowych produkty. Będą ilustracje, kartki i naklejki, mam nadzieję, że są to projekty, z którymi kojarzy Wam się moja marka;). Będziecie też mogli zobaczyć nowości, które szykowałam na ten pierwszy termin targów. Wtedy myślałam o wiośnie i Świętach Wielkanocnych… ale część projektów jest uniwersalna i z pewnością sprawdzi się również na jesienne targi!

Naklejki.

naklejki na targach ilustracji

Genialne na każdą porę roku! W mojej ofercie znajdziecie zestawy: superbohaterski, pełen kolorowych ptaków, smakowite torty oraz set rycerski. O moich naklejkach przeczytacie o nich więcej tutaj : http://justgrey.pl/2020/03/wiosenne-nowosci-naklejki.html.

Kartki bez okazji.

targi ilustracji black&white
targi ilustracji fashion
targi ilustracji

To projekt, który bardziej szczegółowo opisałam Wam w poprzednim poście: http://justgrey.pl/2020/03/kartki-bez-okazji.html. Przeczytacie w nim o moich początkach w temacie ilustracji, kwarantannowych tęsknotach i zabawie formą i kolorem.

Ilustracje i kartki urodzinowe

targi ilustracji urodzinowe plakaty

Temat urodzin nie ma daty ważności, jest aktualny calusieńki rok, więc znajdziecie u mnie zarówno doskonały prezent urodzinowy w postaci ilustracji w formacie A3, jak również dodatek do prezentu – kartki, które z pewnością wypełnicie wyjątkowymi życzeniami! O mojej ofercie urodzinowej poczytacie tu: http://justgrey.pl/2019/02/prezent-idealny.html.

Ilustracje Christmas.

galeria ilustracji

Na bank na targi ilustracji zabiorę ze sobą mój bożonarodzeniowy asortyment, gdyż jestem pewna, że nie tylko ja już na początku jesieni wyciągam kartony z dekoracjami świątecznymi!

Nie będę pisała Wam dziś o wszystkich moich produktach, które będziecie mieli okazję zobaczyć na zbliżających się targach. Dałam Wam dziś taki przedsmak tego, co znajdziecie w mojej ofercie.

Bardzo liczę na to, że spotkam na targach wiele i wielu z Was!

Wpisujcie sobie w kalendarze jesienne targi w weekend – 17-18 października, WZORY Targi Designu, Dom Braci Jabłkowskich, ulica Bracka 25. Znajdziecie mnie na 1 piętrze, na stoisku nr. 48.

Tu zobaczycie wszystkich tegorocznych wystawców: https://wzorytargi.pl/wystawcy/

Do zobaczenia!

targi ilustracji

Dodaj komentarz