kartki bez okazji

Od dłuższego czasu chodziło za mną rozmalowanie się w nowych tematach. Tęskniłam za ilustracją modową, bo ta była moją pierwszą. Jako mała dziewczynka, chyba nawet jeszcze nie nastolatka, produkowałam hurtową ilość projektów modowych. Malowałam sylwetki kobiet przeróżnej urody odzianych w stroje mniej lub bardziej ekstrawaganckie.

Tym razem zamarzyła mi się moda w bardziej artystycznej wersji.. Nie skupiona na konkretnych kreacjach, ale raczej na postaci kobiety, której moda podkreśla charakter, nadaje szyku. Gdzie moda mówi coś konkretnego o kobiecie. Taką modę uwielbiam – tę która w zależności od postaci mówi bardzo różnymi językami.

Chyba nigdy jeszcze tak bardzo za modą nie tęskniłam, gdyż czas kwarantanny i domowe nauczanie mojej drużyny skutecznie zniechęca mnie do zabaw modą. Łatwiej i wygodniej w takim domowym trybie życia sięgnąć po dres :(. Może właśnie te okoliczności skłonią mnie do tego, żeby w temacie mody jeszcze bardziej się rozmalować!

Dziś chcę Wam pokazać trzy ilustracje, które stworzyłam w technice akwareli i wydrukowałam w postaci składanych kartek. Ten format wydał mi się odpowiedni, gdyż może być dyskretnym dodatkiem do wnętrza, prezentu, jak i inspiracją kolorystyczną.

*blue mood

Ilustracje są zabawą formą, deseniem i kolorem. Lekkie, niedokończone, zostawiające przestrzeń do interpretacji, uzupełnione jedynie kilkoma słowami.

*always look for the sun

black&white

Mam nadzieję, że moje ilustracje mówią same za siebie, więc komentarz z mojej strony wydaje się zbędny:).

Na koniec mam dla Was mały prezent, chcę Wam odsłonić troszkę działalności justgrey. W czasie kwarantanny postanowiłam upublicznić dla Was moją playlistę na spotify. Nie jestem pewna, czy justgrey istniałoby bez muzyki. Nie potrafię bez niej żyć. Jest tłem mojego życia, niezastąpionym towarzyszem, motywacją, inspiracją, również mojego biznesu. Zapraszam Was tu: https://open.spotify.com/playlist/4fB38HqADpmRqVcrjbYWuj?si=Xqg0p_YYQh2LutKhySDeBg. Jest to bardzo zróżnicowana playlista, usłyszycie na niej utwory w przeróżnych stylach. Wszystkie one towarzyszą mi bardzo często, mam nadzieję, że tchną w Wasze domy wyjątkową dawkę emocji, spokoju i optymizmu.

Dodaj komentarz