Najwspanialszy czas w roku!

Obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby w moim pisaniu do Was nie było zbyt długich przerw. Niestety, nie udało mi się dotrzymać obietnicy. Do mojej strony wkradł się błąd i nie mogłam się do niej dostać bardzo, bardzo długo. Na szczęście wracam w najwspanialszy czas w roku! Tuż przed Bożym Narodzeniem.

Ci z Was, którzy śledzą mnie na instagramie, być może wiedzą na bieżąco co się u mnie dzieje, tych którzy czekali na jakieś wieści na stronie bardzo przepraszam, że musieli czekać tak strasznie długo!

Muszę nieśmiało przyznać, że przed chwileczką obchodziłam rocznicę swojej własnej działalności… Trudno mi w to uwierzyć. Justgrey ma już rok. To był rok pełen trudnych wyborów, nauki całkowicie nowych rzeczy, próby odnalezienia się w świecie social mediów, reklamy, kreowania swojej marki w sieci… Wydarzyło się bardzo wiele rzeczy, ale też nie mogę powiedzieć, że uważam, iż osiągnęłam sukces. To jeszcze przede mną! Szczerze mówiąc stawiam wciąż małe kroki w biznesie i szukam swojej drogi. Ostatnio spadła na mnie duża ilość zamówień w różnych dziedzinach mojej działalności. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła się nimi z Wami podzielić.

Wróciłam do projektowania architektury wnętrz, wciąż rozwijam się projektowo w zakresie identyfikacji wizualnej, a także tworzę indywidualne projekty ilustracji. Zamawiacie zarówno ilustracje ręcznie malowane, akwarele, jak również projekty będące grafiką komputerową. Dziękuję Wam za każde zamówienie i współpracę. Dzięki Wam się rozwijam.

Wybaczcie ten przydługi wstęp, jednak czułam się zobowiązana usprawiedliwić moją nieobecność i podzielić się z Wami tym, co się u mnie dzieje.

Nie byłabym sobą, gdybym nie stworzyła nowych projektów w ten najwspanialszy czas w roku! Przygotowałam dla Was kilka projektów plakatów. Są to plakaty w formacie A3, drukowane na kredowym, błyszczącym papierze o gramaturze 200g. Wybrałam moje ulubione wzory, mam ogromną nadzieję, że Wam również przypadną do gustu! Zapraszam Was do oglądania.

Winter to do list.

Przygotowałam go w dwóch wariantach kolorystycznych. Taki przejrzysty i czysty w formie z białym tłem, oraz bardziej intensywny z tłem łączącym w sobie navy blue i szarość.

Christmas fashion.

Jest to plakat z przymrużeniem oka. Namalowany trochę w klimacie vintage, wzięłam pod pędzel postać królika, która może na pierwszy rzut oka nie kojarzyć się ze Świętami Bożego Narodzenia. Nie musimy jednak ograniczać się wyłącznie do reniferów, prawda? W ten cudowny, bożonarodzeniowy czas możemy świątecznie potraktować każdą przestrzeń i postać. Moim królikom dodałam szyku poprzez świąteczny outfit i w taki oto sposób powstał plakat “Christmas fashion”.

Winter mood.

Kolejny plakat to wariacja na temat namalowanego już dawno temu szkicu. Powstał w takich trochę nieprzewidywalnych okolicznościach, gdyż projektowałam jednocześnie takie raczej mocno męskie logo… To mi się dosyć często zdarza, że jeden projekt otwiera mi głowę na inny… Używanie wyobraźni działa jak taki łańcuszek, jeden pomysł pociąga za sobą kolejne. Dlatego staram się zawsze nosić ze sobą jakiś notes, żeby je wszystkie łapać. 🙂

Lama & bear.

Pozostając trochę w temacie misia i szarości mam dla Was dwa, takie raczej bliźniacze plakaty ze zwierzakami w wersji christmas. Jest to misiek i lama, które wkomponowałam w moje ulubione, szare tło. Najlepiej prezentują się w parze:).

Black board Christmas.

Uwielbiam kredowe tablice, najchętniej zamalowałabym tablicową farbą po co najmniej jednej ścianie w każdym pomieszczeniu. Uwielbiam na nich szkicować, dekorować, notować… Uznałam, że wspaniale w tym klimacie wyglądać będą również plakaty. Co o nich myślicie? Moja ankieta na instastory póki co pokazuje, że Wy też lubicie ten projekt. Pierwszy z projektów to znany już Wam z wersji kolorowej “Christmas fashion”, a drugi to plakat “white Christmas” z zimowymi motywami.

Ciekawa jestem Waszych opinii, więc będę wdzięczna za każdy komentarz. Niestety nie udało mi się otworzyć jeszcze sklepu internetowego, ale wszystkie projekty możecie zamawiać poprzez stronę, cennik znajdziecie w menu głównym.

Pozdrawiam Was w ten przedświąteczny czas i zapraszam na kolejne bożonarodzeniowe posty!

Dodaj komentarz