valentines day decorations

Vintage Valentines

Ciekawa jestem, czy jest tu dziś, na justgrey ktoś, kto towarzyszy mi od samego początku… Dawajcie proszę znać, czy jesteście ze mną już 5 lat! Tak ciężko mi uwierzyć w to, że właśnie tyle czasu jestem aktywna w sieci. Dokładnie 14 lutego 2013 roku na moim poprzednim blogu pojawił się pierwszy post. Z dużym sentymentem sięgam do tych najstarszych postów, do moich pierwszych inspiracji. To była ciekawa przygoda ze starsinspirations. Wtedy wszystko było dla mnie nowe, zupełnie samodzielnie odkrywałam sferę blogowania.
Dziś czuję się podobnie. Wkroczyłam bowiem w ten świat na nowo. Z nowym materiałem, z nową marką, z moją własną firmą, nowymi pomysłami i znów całkowicie sama ogarniam sprawy techniczne. 5 lat temu nie miałam żadnych oczekiwań. Mój blog powstał z potrzeby dzielenia się moimi działaniami DIY z innymi. Marzyłam, aby twórcze działania z moimi dziećmi mogły jeszcze kogoś zainspirować. To była cudowna przygoda.
Przygoda, która się skończyła.
Starsinspirations bardzo wiele mnie nauczyło i dało mi odwagi do wystartowania z czymś nowym. Powstała moja własna firma, justgrey. Mam nadzieję, że te ostatnie 5 lat to była dobrze odrobiona lekcja i nie powtórzę starych błędów.

Kochani, z okazji tych 5 lat przygotowałam walentynkową serię plakatów w stylu retro!
handpainted posterKilka plakatów z nieśmiertelnymi motywami vintage w wersji dla zakochanych!

Zachęcam Was oczywiście do świętowania swojej miłości każdego dnia i zasypywania się prezentami bez szczególnej okazji, jednak jeżeli w dniu Świętego Walentego mielibyście ochotę obdarować swoją ukochaną osobę takim namalowanym przeze mnie plakatem, to zachęcam do kontaktu ze mną.

 

Dodaj komentarz