plakaty indywidualne obraz wyrozniajacy

Indywidualne projekty plakatów

Witajcie,

Mam nadzieję, że dobrze czujecie się na justgrey i będziecie tu często zaglądać! Cały czas pracuję nad sklepem i staram się doszlifować wszystkie niezbędne wtyczki, widgety i sprawić, żeby strona śmigała. Nie zapominam jednak o tym, aby wciąż tworzyć dla Was nowe produkty.

Od kilku dni możecie w menu górnym zobaczyć kilka propozycji plakatów. Zaczęłam od takich, które mogą Wam się przydać ze względu na nadchodzące Święta. Możecie sięgnąć po gotowe motywy, które drukuję dla Was na grubym papierze w kilku formatach lub zamówić autorski plakat tworzony specjalnie dla Was. Dziś właśnie poświęcę chwilę projektom na specjalne zamówienie.

Najczęściej zamawiane do tej pory to plakaty imienne. Tworzone na przeróżne okazje: urodziny, chrzty, do nowego pokoju, na święta… Powstają najczęściej jako prezent dla konkretnego dziecka i zazwyczaj mają motyw i kolorystykę związaną z zainteresowaniami, ulubionymi przedmiotami, kolorami czy hobby.

Każdy z takich plakatów jest dla mnie wyjątkowy, gdyż zanim zabiorę się do malowania, muszę odrobinę poznać osobę, dla której będę tworzyć. Trochę jak przy projektowaniu wnętrz, przeprowadzam wywiad, żeby projekt, który tworzę był stworzony dla konkretnej osoby i jej potrzeb, aby czuła, że jest specjalnie dla niej i zawiera element jej samej.

Pokarzę Wam kilka przykładów.

maja- plakat ręcznie malowany

Zachęcam Was do zamawiania autorskich ilustracji. Chętnie stworzę dla Was coś wyjątkowego.  Piszcie koniecznie z pytaniami, zamówieniami i pomysłami na info@justgrey.pl lub poprzez poniższy formularz. Zapraszam!

Dodaj komentarz